Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam nie odpychania z konia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam hacka nie odpychanie z konia na serwer Ascaliar. Na modzie wywala mnie ciągle z serwera i jest napisane że mój klient jest nie aktualny. Próbowałem również hacka od Buczka ale niestety podmiana plików PC i PC2 nie działą

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

Spróbuj któregoś z tych

 

 

 

Jeżeli chcesz wchodzić przez clienta z tym hackiem bez błędu o nieaktualnym kliencie zrób tak:

 

otwórz notatnik ----> wpisz tam start metin2client.bin lub inną nazwę (możesz ją zobaczyć w menadżerze zadań w procesach) ------> daj zapisz jako wszystkie pliki

-----> napisz np. obejście.bat

 

@edit

 

Obejście możesz zrobić jeszcze w taki sposób. Klikasz prawym na ten plik metin2.bin lub metin2client.bin czy jaki tam masz 

 

0aIr2jv.png

 

i zamiast końcówki .bin wpisujesz .exe i dajesz ok. Zapyta cię o zmianę rozszerzenia pliku, dajesz oczywiście tak i od tej pory uruchamiasz clienta bezpośrednio przez ten plik exe.

301ec7k.jpg


 


Zapraszam na audiobooki w moim profilu.

Opublikowano

Ale co dokładniej nie działa? Obejście czy nieodpychanie z konia?

301ec7k.jpg


 


Zapraszam na audiobooki w moim profilu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...